Proces realizace DiscGolfParku

Každá zakázka, každý projekt i každé hřiště jsou jedinečné, ale proces jejich realizace je podobný.

1. Zhodnocení lokality

Nevíte jestli je váš park, lesopark, školní areál nebo okolí hotelu vhodné pro umístění discgolfového hřiště? Rádi přijedeme, lokalitu odborně posoudíme a navrhneme nejlepší funkční řešení. Výstupem bude nejenom slovní popis, ale také prvotní návrh designu hřiště a položkový rozpočet, od něhož se jen zřídkakdy odchýlíme.

2. Projekt hřiště

Rozmístění jamek v lokalitě, tzv. design hřiště je jednou z nejdůležitějších činností. Bez nadsázky rozhoduje o tom, zdali bude hřiště oblíbené a hojně navštěvované či nikoliv. Při navrhování se řídíme principy jako bezpečnost, faktor zábavy pro danou cílovou skupinu a šetrnost k přírodnímu prostředí. Odkaz na profil našeho hlavního designéra na www.discgolfpark.com.

3. Dodání materiálu a instalace

Discgolfové koše, informační a navigační systém, výhoziště. To jsou základní prvky, které musí každé discgolfové hřiště obsahovat. Používáme pouze kvalitní materiály, které jsou prověřeny sibiřskou zimou,  australskou pouští i českými sběrači kovů. Vždy obstály na výbornou. A pokud náhodou ne, je tady naše záruka kryjící i vandalismus.

4. Budování komunity

Slavnostním otevřením to pro nás nikdy nekončí. Milujeme discgolf, sami jej hrajeme a naším cílem je šířit discgolfové evangelium dál. Pořádáme nejmenší turnaje pro začátečníky i akce se stotisícovým mediálním ohlasem. Učíme discgolf školáky i veřejnost. Vaše hřiště budeme propagovat a přilákame na něj zástupy discgolfistů.

Máte doplňující otázky?

Jsme připraveni vám je v cuku letu zodpovědět!

Kontaktujte nás